برگزاری جلسه هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز

10 / 10
از 1 کاربر

جلسه هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز با حضور حجت الاسلام دکتر عباسی فرد نماینده تام الاختیار ریاست دانشگاه آزاد اسلامی در استانهای البرز ، قزوین و قم ، فرماندار و امام جمعه طالقان در دانشگاه آزاد و احد طالقان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری طالقان، یوسف صدیقی فرماندار طالقان در این جلسه با اشاره به اینکه شهرستان طالقان مهد علما و بزرگانی همچون آیت الله طالقانی است گفت: این امر نشان دهنده آن است نخبه پروری در طالقان نهادینه شده است .

وی گفت: حضور دانشگاه ها در طالقان و توسعه ی آنها می تواند موجب شکوفا شدن این استعدادها شود.

صدیقی با تقدیر از اقدامات موثر و جهادگونه دکتر محمدی نژاد گنجی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی طالقان گفت: خوشبختانه اقدامات فرهنگی و علمی خوبی در داشنگاه آزاد اسلامی واحد طالقان انجام شده است.

فرماندار طالقان با اشاره به ظرفیت فراوان این شهرستان در بخش های مختلف گفت: در تلاش هستیم تا شهرک علم و فناوری را در شهرستان پویایی طالقان ایجاد کنیم.

وی اظهار امیدواری کرد با ایجاد این شهرک ، طالقان به عنوان قطب علمی کشور مطرح شود.

حجت الاسلام حسینی امام جمعه طالقان نیز با اشاره به اینکه مسائل علمی و فرهنگی جزء داده های کیفی است گفت: این داده ها را نمی توان بر اساس شاخص های  کمی همچون جمعیت اندازه گیری کرد.

وی گفت : شهرستان طالقان از گذشته های دور به عنوان مهد علما معروف شده است و امروز باید تلاش کرد تا با ایجاد دانشگاه ها به سمت نخبه پروری پیش رویم.

در ادامه دکتر گنجی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد طالقان نیز به برخی از کمبودها و مشکلات موجود در شهرستان و این واحد دانشگاهی اشاره کرد و از مسئولین ذیربط خواست توجه ویژه ای به طالقان نمایند

دکتر عباسی فرد نماینده تام الاختیار رئیس دانشگاه آزاد استان البرز ، قزوین و قم در پایان با جمع بندی مطالب ایراد شد گفت: طالقان پایگاه عظیم علمی فرهنگی و دینی است.

وی قول مساعد داد تا نسبت به رفع کاستی ها اقدام شود

منبع خبر:سایت فرمانداری طالقان

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :