تجلیل از قهرمان تکواندو مهدی اسحاقی در طالقان

10 / 10
از 1 کاربر

قهرمان جهانی تکواندو در زادگاه خود تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری طالقان / یوسف صدیقی فرماندار طالقان در مراسم تجلیل از مهدی اسحاقی نوجوان قهرمان طالقانی که در مسابقات تکواندو جهان موفق به کسب مدال طلا شده بود گفت: شهرستان طالقان مهد پرورش قهرمانان و نخبگان در عرصه های مختلف است.

وی گفت:هر ایرانی که بتواند پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را در نقاط مختلف جهان به اهتزاز در آورد شایسته تجلیل و تقدیر فراوان است.

فرماندار طالقان اظهار داشت:قهرمانان واقعی ایران اسلامی شهدا و جانبازانی هستند که به معنای واقعی از جان و مال خود برای حفظ وطن و ناموس خود گذشتند و چه زیباست که جوانان امروز با سرلوحه قرار دادن الگوهایی همچون شهیدان و ایثارگران در جهت عزت و سرافرازی بیش از پیش ایران اسلامی تلاش کنند.

صدیقی گفت: قهرمانی در خون مردم طالقان است چرا که در دوران انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی  بیش از 600 شهید را تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی کردند و امروز جوانانی همچون مهدی اسحاقی از این خطه ی افتخار آفرین ، افتخاری دیگر در برگ زرین طالقان رقم زده است.

وی با اشاره به ایثارگری و جانبازی پدر قهرمان تکواندوی جهان گفت: قطعا همین روحیه ایثارگری در فرزند برومند آقای اسحاقی تاثیر گذار بود که توانست با غیرت مثال زدنی ، حریفان خود را شکست دهد.

فرماندار طالقان اظهار امیدواری کرد در سالهای آتی شاهد شکوفایی استعدادهای مختلف به ویژه در عرصه ورزشی علمی در کشور باشیم .

منبع خبری:سایت فرمانداری طالقان

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :